Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web8/web/dane/db.php on line 4
gaffame arts blog

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web8/web/db.php on line 4

<< Co robisz Comasz?

Jak to co? Towarzystwo, czarno-biała klawiatura, szkoła, wydawanie zarobionej w lecie sałaty, czarno-biała klawiatura, trochę nauka, terrarium, insektarium, PHP, czarno-biała klawiatura... Zara, znowu klawisze? Przecież to BYŁO już!
Ano, było! Było i będzie. Ostatnio bardzo dużo czasu poświęcam na wyciskaniu z Rolanda nut, akordów i innych rzeczy o których nie mam pojęcia, bo nie skończyłem żadnej szkoły muzycznej. :)
Tak czy inaczej coś mi się wydaje, że ową harmoniczną pętlę zniszczy pani Matura, która nadchodzi dość niebezpiecznym, spiesznym krokiem. A wniosek chociaż złożony? Złożony! Temat na prezentacje wybrany? Wybrany! Tyle w kwestii, dziękuję.

Bloga piszę głównie dla siebie, żebym po latach miał się z czego pośmiać. Dlatego to co teraz będę pisał, może być dla Ciebie niekoniecznie ciekawe.

gekon lamparciW moim insektarium jeśli coś się nie przyjmuje bądź po prostu nie zdaje egzaminu - zostaje natychmiastowo wyrzucone i sukcesywnie zamieniane na lepsze. Szkoda że w Polskiej polityce nie działa to w ten sposób. :)
Dlatego właśnie przerzuciłem się z hodowli świerszczy na karaczany tureckie. Prostoskrzydłe się nie sprawdziły - masowo zaczęły mi padać, jeden po drugim. Kupowałem po 300 sztuk z czego gadzina zdążyła zjeść jedynie 50.
Mam nadzieję że w przypadku niezniszczalnych karaluchów (gdzieś słyszałem że wytrzymują wybuch bomby atomowej ) będzie znacznie lepiej. Najważniejsze, że lampartowi smakuje. :)

--->

Chce związać przyszłość z programowaniem (webowe aplikacje i takie tam) dlatego też muszę wziąć się w garść i zacząć czerpać niezbędną wiedzę dosłownie zewsząd i ZAWSZąd! Jest ciężko, bo trzeba pogodzić wiele innych rzeczy, ale ogarniem.
Chciałem zostać maszynistą ale już za późno. :c Było iśc do elektryka? =3

W sezonowej pracy nie dostawałem napiwków, niestety. Jednak nie oznacza to, że obeszło się bez bonusów! Często wchodziłem w posiadanie kapsli, które z powodzeniem wymieniałem sobie na napoje znanej marki. Trochę się tego uzbierało dlatego też za moment otworzę sobie jabłuszkowy sok, o! (:

Tymczasem zapraszam na swojego( http://www.formspring.me/tamtomasz ) formspringa, którego znów aktywowałem.
Dobra, wracam do pętli - cześć. : p

Komentarze:

Jak napisał:
2011-09-30 16:51:16
Leci
whitekingdom napisał:
2011-09-30 16:47:49
Hold on, I`m trying to give a fuck, Tom :)

Dodaj komentarz:

kod z obrazka